Pasta Oyunları

0/0

Pasta Oyunları Oyun moyun sizler için pasta oyunları, pasta oyunu, kek oyunları, tatlı oyunları sunan oyunmoyun ile en güzel pasta oyunları oyna yabilirsin.

Leziz Pastalar Leziz Pastalar Güzel ve lezzetli pastalar hazırlanmak için sizi bekliyor. Oyuna başlayıp birbirinden güzel, harika ve değişik pastalara imza atın. Hepsini siz yapacaksınız birbirinden güzel ve değişik olabilir. Siz kendi zevkinize göre kategorilerdeki malzemelerle pastanızı yapın. Yalnız dikkat edin sakın yanlış malzeme katmayın. Mouse ile oynanır. OyunMoyun birbirinden yeni ve güzel Oyun Moyun Oyunları Oynayabileceğiniz OyunMoyun siteniz.

Yaş Günü Pastası Yaş Günü Pastası Güzel kızın doğum günü pastasını siz yapmaya ne dersiniz ? Kategorilerde pasta için kullanabileceğiniz bütün malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemelerle birbirinden harika ve değişik tatlar deneyebilirsiniz. Yalnız önemli olan küçük kızın sevmesi ve arkadaşlarının da beğenmesidir. Ona yardımcı olarak kısa sürede pastasını hazırlayın. Son olarak da kategorilerdeki malzemelerle pastasını süsleyin. Mouse ile oynanır. OyunMoyun birbirinden yeni ve güzel Oyun Moyun Oyunları Oynayabileceğiniz OyunMoyun siteniz.

Kalıp Kek Kalıp Kek Bu küçük çocuk kalıp kek yapmayı oldukça çok seviyor. Ona yardım ederek mükemmel bir kalıp kek yapmaya ne dersiniz? Kategorilerde bulunan malzemeleri kullanarak çok güzel ve harika bir kek yapabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun sakın farklı malzeme kullanarak kekin tadını bozmayın. Mouse ile oynanır. OyunMoyun birbirinden yeni ve güzel Oyun Moyun Oyunları Oynayabileceğiniz OyunMoyun siteniz.

Peynirli Kek Hazırla Peynirli Kek Hazırla Çok güzel ve harika bir kek hazırlama oyunu sizi bekliyor. Bu oyunda mükemmel peynirli kek hazırlayacaksınız. Tabi ki bunu kategorilerdeki malzemelerle yapabileceksiniz. Dikkatli olun size gösterilen malzemeleri sırasıyla karıştırıp peynirli keki yapın. Mouse ile oynanır. OyunMoyun birbirinden yeni ve güzel Oyun Moyun Oyunları Oynayabileceğiniz OyunMoyun siteniz.

Mükemmel Pasta Mükemmel Pasta Güzel kızın doğum gününe harika bir pasta hazırlayın. Bütün arkadaşları gelecek ve doğum gününü bütün arkadaşlarıyla kutlayacak olan bu kızı yalnız bırakmayın. Pasta yaparken sizin yardımınız gerektiği için elinizden geleni yapın. Kategorilerde malzemeler bulunuyor ve okla gösterilen malzemeleri alıp yapmaya başlayın. Mouse ile oynanır. OyunMoyun birbirinden yeni ve güzel Oyun Moyun Oyunları Oynayabileceğiniz OyunMoyun siteniz.

Büyük Pasta Büyük Pasta Evdekiler için mükemmel bir pasta hazırlamaya ne dersiniz? Size ok ile gösterilecek olan sırayı takip ederek malzemeleri kullanın ve kısa sürede bütün pastayı tamamlayın. Evdeki herkes çayının yanında pasta bekliyor. Elinizi hızlı tutarsanız çok iyi olacaktır onlarda daha fazla beklemesinler. Mouse ile oynanır. OyunMoyun birbirinden yeni ve güzel Oyun Moyun Oyunları Oynayabileceğiniz OyunMoyun siteniz.

Çizgi Film Kahramanı Çizgi Film Kahramanı Güzel çizgi film kahramanlarından en çok sevdiğinizin resmini pastaya yapmaya ne dersiniz? Öncelikle yapmak istediğiniz çizgi film kahramanını seçin oyuna başlayın. Dikkatli olarak kısa sürede bu pastayı yapabilirsiniz. Birçok malzeme ve evdekiler sizi bekliyor. Elinizi hızlı tutun. Mouse ile oynanır. OyunMoyun birbirinden yeni ve güzel Oyun Moyun Oyunları Oynayabileceğiniz OyunMoyun siteniz.

Kaptaki Kekler Kaptaki Kekler Şekilli kaplarla pastanızı yapmaya ne dersiniz? Çok harika ve güzel kekler hazırlanmak için sizi beklemektedir. Siz elinizden geleni yaparak harika bir pasta yapın. Önce hamurunu hazırlayacak sonrasında ise hamuru kalıplara koyacaksınız. Kalıplarda bekletmeden hemen fırına koyup pişirin. Mouse ile oynanır. OyunMoyun birbirinden yeni ve güzel Oyun Moyun Oyunları Oynayabileceğiniz OyunMoyun siteniz.

Çikolatalı Pasta Çikolatalı Pasta Mükemmel çikolatalı pasta hazırlanmak için sizi bekliyor. Hızlı davranarak kısa sürede bu pastayı hazır hale getirin. Evdeki çocuklar çikolatalı pastayı çok seviyor ve biran önce yapmanızı bekliyorlar. Kategorilerdeki malzemelerle bu harika keki biran önce hazır hale getirin. Mouse ile oynanır. OyunMoyun birbirinden yeni ve güzel Oyun Moyun Oyunları Oynayabileceğiniz OyunMoyun siteniz.

Düğün Pastası Düğün Pastası Bu güzel çiftin en mutlu günlerinde harika bir pasta hazırlamaya ne dersiniz? Bugün onların hayatının en mutlu günü ve biran önce hazırlamanız gerekiyor. Pastanın kesilmesine az bir süre var ama pasta halen hazır değil. Olaya hemen el atarak pastayı biran önce yapıp bitirin. Bittiğinde hemen teslim edin onlarda alıp kessinler. Mouse ile oynanır. OyunMoyun birbirinden yeni ve güzel Oyun Moyun Oyunları Oynayabileceğiniz OyunMoyun siteniz.

Limonlu Kek Limonlu Kek Kategorilerdeki malzemelerle harika bir kek yapmak için hemen kollarınızı sıvayın. Oyuna başladıktan sonra kategorilerde gösterilen malzemeleri kullanarak harika bir kek hazırlayın. Yapacağınız malzemeleri nasıl kullanacağınız sırasıyla gösterilecektir. Bu sırayı karıştırmadan ilerleyin. Mouse ile oynanır. OyunMoyun birbirinden yeni ve güzel Oyun Moyun Oyunları Oynayabileceğiniz OyunMoyun siteniz.

0/0